ΔΡΑΣΗ

Η Δράση του σχολείου μας!!

Διαβάστε σχετικά...

ΓΟΝΕΙΣ

Ανακοινώσεις για Γονείς!!

Διαβάστε σχετικά...

ΜΑΘΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Μαθητές!!

Διαβάστε σχετικά...

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Καθηγητές!!

Διαβάστε σχετικά...

 

Αριστεία και Βραβεία Σχ.Έτους 2013-2014

Αριστεία Α΄Τάξη

ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΖΩΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΜΑΤΙΑ ΣΙΛΒΑΝΑ τ.ΑΡΝΤΙΑΝ

19 12/15

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

19 12/15

ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 11/15

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 10/15

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 7/15

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ

19 3/15

ΔΟΥΒΑΚΗ ΝΙΚΗ τ. ΜΥΡΩΝΑ

19 2/15

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 2/15

ΛΙΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ

19 2/15

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 1/15

ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ.ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

19 1/15

ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18 12/15

ΣΑΜΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ. ΚΩΝ/ΝΟ

18 12/15

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ τ.ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

18 10/15

ΦΡΕΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΥΡΤΩ τ. ΜΑΡΙΟΥ

18 10/15

ΡΕΡΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

18 9/15

Βραβεία Α΄Τάξη

Α1: ΔΟΥΒΑΚΗ ΝΙΚΗ τ. ΜΥΡΩΝΑ

19 2/15

Α2: ΜΑΤΙΑ ΣΙΛΒΑΝΑ τ.ΑΡΝΤΙΑΝ

19 12/15

Α3: ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΖΩΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Α4:ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

19 12/15

Α5: ΝΗΣΤΙΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18 3/15

Αριστεία Β΄Τάξη

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΝΙΚΗΤΑ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΤΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ  τ. ΜΙΧΑΗΛ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ τ. ΛΕΩΝΙΔΑ

19 7/13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛ-ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΗΛΙΑ

19 7/13

ΒΕΡΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 8/13

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 7/13

ΡΙΣΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ

19 6/13

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ. ΚΑΝΑΚΗ

19 4/13

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ τ.ΙΩΑΝΝΗ

19 1/13

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18 10/13

ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18 10/13

ΣΟΡΕ ΑΝΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ τ.ΝΤΙΜΙΤΕΡ

18 11/13

ΓΛΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18 7/13

Βραβεία Β΄Τάξη

Β1: ΚΟΚΟΛΑΚΗ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ τ. ΛΕΩΝΙΔΑ

19 7/13

Β1:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΗΛΙΑ

19 7/13

Β2: ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ. ΚΑΝΑΚΗ

19 4/13

Β3: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Β3:ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΝΙΚΗΤΑ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Β3:ΤΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ  τ. ΜΙΧΑΗΛ

20 (ΕΙΚΟΣΙ

Β4: ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Β5: ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 7/13

Αριστεία Γ΄Τάξη

ΓΙΑΤΡΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

19 11/13

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

19 9/13

ΔΡΕΤΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 8/13

ΑΛΕΞΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

19 5/13

ΚΑΤΑΧΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

18 12/13

ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΘΕΟΦΙΛΟΥ

18 11/13

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ τ. ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

18 10/13

ΣΤΑΘΗ ΛΥΔΙΑ τ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18 9/13

Βραβεία Γ΄Τάξη

Γ1: ΓΙΑΤΡΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

19 11/13

Γ2: ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΘΕΟΦΙΛΟΥ

18 11/13

Γ3: ΔΡΕΤΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 8/13

Γ4: ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

19 9/13