ΔΡΑΣΗ

Η Δράση του σχολείου μας!!

Διαβάστε σχετικά...

ΓΟΝΕΙΣ

Ανακοινώσεις για Γονείς!!

Διαβάστε σχετικά...

ΜΑΘΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Μαθητές!!

Διαβάστε σχετικά...

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Καθηγητές!!

Διαβάστε σχετικά...

Αριστεία και Βραβεία Σχ.Έτους 2014-2015

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ – ΒΡΑΒΕΙΑ 2014-2015

 

Αριστεία -Α΄Τάξη

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19  12/15

ΤΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 10/15

ΧΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 9/15

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

19 8/15

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19 7/15

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ τ.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

19 4/15

ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 4/15

ΚΕΛΕΣΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ

18 13/15

ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18 12/15

ΑΜΠΑΤΖΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΠΕΡΙΚΛΗ

18 11/15

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18 9/15

ΛΑΜΟ  ΕΡΡΙΚΑ  τ. ΟΡΕΣΤΗ

18 8/15

ΣΚΟΥΛΑ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18 8/15

Βραβεία - Α΄Τάξη

Α1 :ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

19 8/15

Α2 :ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ τ.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

19 4/15

Α3 :ΤΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 10/15

Α4 :ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 4/15

 

 

Αριστεία - Β΄Τάξη

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 15/16

ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΖΩΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19 14/15

ΜΑΤΙΑ ΣΙΛΒΑΝΑ τ.ΑΡΝΤΙΑΝ

19 12/16

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 10/16

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 9/16

ΛΙΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ

19 4/16

ΦΡΕΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΥΡΤΩ τ. ΜΑΡΙΟΥ

19 3/16

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 1/16

ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 1/16

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

18 11/16

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ

18 11/16

ΔΟΥΒΑΚΗ ΝΙΚΗ τ. ΜΥΡΩΝΑ

18 10/16

Βραβεία - Β΄Τάξη

Β1:ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 1/16

Β2: ΜΑΤΙΑ ΣΙΛΒΑΝΑ τ.ΑΡΝΤΙΑΝ

19 12/16

Β3: ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΖΩΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19 14/15

Β4:ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

20 ΕΙΚΟΣΙ

Β5: ΝΗΣΤΙΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

16 13/16

 

 

Αριστεία - Γ΄Τάξη

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΤΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ  τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 12/13

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ τ. ΛΕΩΝΙΔΑ

19 11/13

ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ τ. ΝΙΚΗΤΑ

19 11/13

ΡΙΣΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ

19 7/13

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 7/13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛ-ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΗΛΙΑ

19 1/13

ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 1/13

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ τ.ΙΩΑΝΝΗ

19

ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ –ΔΙΟΝΥΣΙΑ τ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19

ΒΕΡΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18 12/13

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ. ΚΑΝΑΚΗ

18 12/13

ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΠΑΥΛΟΥ

18 8/13

ΣΟΡΕ ΑΝΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ τ.ΝΤΙΜΙΤΕΡ

18 8/13

ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ τ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

18 8/13  

Βραβεία - Γ΄Τάξη 

Γ1: ΚΟΚΟΛΑΚΗ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ τ. ΛΕΩΝΙΔΑ

19 11/13

Γ2: ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ. ΚΑΝΑΚΗ

18 12/13

Γ3: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ τ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Γ4: ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Γ5: ΡΙΣΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΙΩΑΝΝΗ

19 7/13

Γ5: ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 7/13