ΔΡΑΣΗ

Η Δράση του σχολείου μας!!

Διαβάστε σχετικά...

ΓΟΝΕΙΣ

Ανακοινώσεις για Γονείς!!

Διαβάστε σχετικά...

ΜΑΘΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Μαθητές!!

Διαβάστε σχετικά...

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Καθηγητές!!

Διαβάστε σχετικά...

Αριστεία και Βραβεία Σχ.Έτους 2015-2016

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ – ΒΡΑΒΕΙΑ 2015-2016

 

 

Αριστεία - Α΄Τάξη

 

ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ

19 14/15

ΞΥΛΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ τ. ΚΑΝΑΚΗ

19 13/15

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

19 8/15

ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΑΦΑΗΛ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19 8/15

ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 7/15

ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΔΑΝΑΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19 6/15

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 6/14

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΘΕΟΦΙΛΟΥ

19 4/14

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 4/15

ΜΑΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19 3/15

ΚΛΙΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19 2/15

ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 1/15

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

18 12/14

ΙΑΤΡΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

18 12/15

ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18 11/15

 

  

 

Βραβεία - Α΄Τάξη 

 

Α1: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ τ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ    

19 8/15

Α1: ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΑΦΑΗΛ τ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19 8/15

Α2: ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ

19 14/15

Α3: ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΔΑΝΑΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19 6/15

Α4: ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΘΕΟΦΙΛΟΥ

19 4/14

Α5: ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 6/14

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Αριστεία -Β΄Τάξη

 

ΤΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 10/16

ΧΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 6/16

ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 2/16

ΚΟΖΟΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ. ΙΩΑΝΝΗ

19 

ΛΑΜΟ  ΕΡΡΙΚΑ  τ. ΟΡΕΣΤΗ

18 14/16

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ

18  14/16

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18 13/16

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ τ. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

18 13/16

ΑΜΠΑΤΖΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΠΕΡΙΚΛΗ

18 10/16

ΧΑΛΑΣΟΦΟΥΡΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18 8/16

 

 

 

Βραβεία - Β΄Τάξη

 

Β1:ΛΑΜΟ  ΕΡΡΙΚΑ  τ. ΟΡΕΣΤΗ

18 14/16

Β1: ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΜΙΧΑΗΛ

18 14/16

Β2:ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ τ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

18 13/1

Β2:ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ τ. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

18 13/16

Β3 :ΤΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 10/16

Β4 :ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ

19 2/16

 

 

 

 

Αριστεία - Γ΄Τάξη

 

ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΖΩΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

ΜΑΤΙΑ ΣΙΛΒΑΝΑ τ.ΑΡΝΤΙΑΝ

19 13/15

ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 9/14

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 8/15

ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19 6/15

ΛΙΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ. ΧΡΗΣΤΟΥ

19 6/15

ΦΡΕΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΥΡΤΩ τ. ΜΑΡΙΟΥ

19 4/15

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ τ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19 3/15

ΔΟΥΒΑΚΗΝΙΚΗ τ. ΜΥΡΩΝΑ

18 12/15

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18 11/15

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ.ΙΩΑΝΝΗ

18 11/15

 

 

Βραβεία - Γ΄Τάξη

 

Γ1:ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ τ. ΜΙΧΑΗΛ

19 9/14

Γ3: ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΖΩΗ τ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Γ4:ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

20 (ΕΙΚΟΣΙ)

Γ5:ΔΟΥΒΑΚΗΝΙΚΗ τ. ΜΥΡΩΝΑ

 18 12/15