ΔΡΑΣΗ

Η Δράση του σχολείου μας!!

Διαβάστε σχετικά...

ΓΟΝΕΙΣ

Ανακοινώσεις για Γονείς!!

Διαβάστε σχετικά...

ΜΑΘΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Μαθητές!!

Διαβάστε σχετικά...

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Ανακοινώσεις για Καθηγητές!!

Διαβάστε σχετικά...

 

Διαθέσιμες ώρες καθηγητών για ενημέρωση Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών

Σχ.Έτους 2016-17

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΕ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ

15

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

 

 

 

 

 

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

10

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

 

   4η

 

 3η

2

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

03

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

     2η  2η

3

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ο1

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

 4η      

4

ΧΑΛΚΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

Ο1

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

     2η  

5

ΓΟΥΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

 2η  

6

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 2η

 

   2η

 

7

ΜΥΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

O2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 3η

 

 

 

 4η

8

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

   

  2η

9

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

 

 

10

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 2η  

 4η

 

 

11

ΧΑΜΕΤΗ  ΕΙΡΗΝΗ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

   

12

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓ.

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τ.Ε.

 

   4η

 

 4η

13

ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τ.Ε.

 2η

 

 

 

14

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

Ο2

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τ.Ε.

 

4η

     2η

15

ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΜΕΛΕΤΙΑ

Ο3

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

     

2η  

16

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ

Ο3

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

 

   6η  

17

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ο3

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Τ.Ε.

     

18

ΔΟΥΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ο3

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

(ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ)

   3η  

 

19

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ο4

ΦΥΣΙΚΟΣ

   2η    3η  

20

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

04

ΦΥΣΙΚΟΣ

 

 2η

 

     

21

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ

04

ΦΥΣΙΚΟΣ  Τ.Ε

     6η  3η  

22

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ο5

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

3η     3η

 

 

23

ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ

06

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

       3η  4η

24

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

O6

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

   2η      6η

25

ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ο4

ΧΗΜΙΚΟΣ.

 3η        

26

ΣΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ο7

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

  3η      4η 

27

ΜΙΖΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

11

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

  3η    3η   

28

ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

11

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

    5η    5η 

29

ΒΟΓΓΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

12

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ

       3η 3η 

30

ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

19

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 5η   5η     

31

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΕΛΣΑ

12

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

 

 

    3η 

32

ΚΑΜΕΝΟΥ ΒIKH

Ο8

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

 4η     4η   

33

ΨΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

16

ΜΟΥΣΙΚΟΣ

 3η       2η 

34

ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ

04

ΒΙΟΛΟΓΟΣ

      3η   

35

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

04

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

        2η 

36

ΣΗΦΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ          1η

37